Alfík

Info pro nové návštěvníky...

Vítám vás na stránkách, které pro mě vytvořila moje lidská smečka, jak říkám já. :o) A protože jsou teprve začátečníci, tak nehleďte příliš na formu, ale především na obsah, což jsem já - moje maličkost - Alf. Najdete tu informace o mně, mojí smečce, taky spoustu fotek i nějaké to video. Samozřejmě tu mám i jorkšíří kamarády, většinou jsou virtuální, kromě své původní rodiny moc jorkšírků neznám. Protože mám moc rád legraci, v odkaze "Legrácky" si můžete prohlídnout nejen spoustu veselých fotek, nejčastěji se psí tématikou, ale i legrační psí videa. Nezapomeňte taky prošmejdit odkaz "Mišmaš", věřím, že tam určitě něco zajímavého najdete. No a hlavně budu moc rád, když mi tu necháte nějakou zprávičku. pejskolinka

...a pokračování pro stálé (ale i nové) příznivce...

Chtěl bych všem svým kamarádům, kteří tu už delší dobu nebyli a teď sem náhodou zabrousili dát vědět, že jsem naprosto v pohodě, žádná kalamita mě za tu dlouhou dobu, co se tu nic neděje nepotkala, nestalo se ale ani nic převratného. Prostě si žiju klidný a spokojený život.
Především se ale chci za sebe i za paničku omluvit všem našim kamarádům a kamarádkám, kteří nám tu nechávají vzkazíky a ty zůstávají bez odezvy. Je to sice neomluvitelné, ale doba je prostě hektická a panička svojí pozornost zaměřila trochu jiným směrem - mně ale samozřejmě nešidí :-) a stránky přestala stíhat aktualizovat.

Váš Alfík

Aktuální informace!!

Všem našim kamarádům přejeme krásné prožití vánočních svátků a štastný nový rok 2017!


pejskolinka
Vánoce